O nás

Proměníme vaše nápady ve skutečnost. Přečtěte si o nás a našich službách více.

Vydali jsme se cestou propojit dva odlišné světy – umělecký štukatér s technologickou znalostí starých mistrů a obchodnice s citem pro design.

Malířským technikám a dekorativním úpravám povrchů se věnujeme od roku 2001. Při realizaci zakázek jsme se soustředili především na profesionální přístup a vysokou kvalitu provedené práce s cílem dosáhnout vždy dokonalého výsledku. Nepřeberné množství materiálů na trhu, inovace v technologiích a zkvalitňování služeb, nás motivovaly k dalšímu sebevzdělávání.

Díky přístupu, kreativitě a odhodlání jsme se na základě impulsů od našich zákazníků začali postupem času více orientovat na design a komplexní řešení potřeb klientů. Každá zakázka je pro nás obrovským závazkem i novou výzvou. Na základě více jak dvacetileté praxe v oboru umíme reagovat na potřeby klientů a nabídnout vhodné řešení. Přání zákazníků, věci na míru a neobvyklé zakázky nás posouvají dál. Pracujeme na projektech rodinných domů, rekonstrukcích i komerčních objektech. Vzorková prodejna MALDECOR je využívána při spolupráci s architekty i dalšími designérskými studii.

maldecor o nas 2

Značky, se kterými nejčastěji pracujeme:

maldecor beton logo new 01
maldecor pandomo new 01
maldecor oikos logo new 01
maldecor zero logo NEW 01
maldecor millefiori logo new
maldecor hohenberger logo 3 new
maldecor codex logo
maldecor znacky esco
maldecor znacky floorforever Kreslici platno 1
maldecor partner designflooring 01
maldecor znacky ivc
maldecor znacky
maldecor znacky
maldecor ter hurne logo 01
maldecor znacky forbo
maldecor znacky amtico first
maldecor znacky stylcon
maldecor znacky adwin
maldecor znacky
leha logo 2